אימון מנהלים בעסקים

אימון, ייעוץ וליווי בעלי עסקים קטנים ובינוניים

עם האצת השינויים בסביבה העסקית, אתגר ההישרדות והצמיחה בעסקים נעשה מורכב יותר ויותר.
להיות בעל עסק במציאות מורכבת זו, משמעותו להתמודד יום יום בדילמות ובאתגרים ולעתים בקושי בלהשיג תוצאות. ועל זה נוסיף את המרכיב המשמעותי שהוא מביא אתו, את חייו האישיים, כי בעל עסק הוא קודם כל אדם, עם מניעים, רצונות וצרכים משלו. כשאין סנכרון ביניהם, עלול להתיש אפילו את המוכשר והנמרץ שבמנהלים.

כי זו האמת, שמנהלים רבים לא מספרים - בודד להיות שם לבד בצמרת. גודל האחריות, כובד משקל ההחלטות, השינויים הפנימיים והחיצוניים ואינסוף המשימות, עלולים להוות קושי אמיתי ביכולת להתמודד. בנקודה הזאת, עולות שאלות קיומיות וחוסר וודאות, חרדות הישרדותיות, מה יהיה הלאה....ואין באמת תכנית עתידית.

דרישות ושינויים אלו, מחייבים חשיבה מחודשת, כדי להפוך את האתגרים הללו להזדמנויות ולהצלחות.

מה קורה בתהליך האימון ומה זה ייתן לך?

תכנית ליווי אישי, שפותחה במיוחד עבורך ומעניקה לך את היכולת לקחת שליטה מלאה על חייך ועל העסק שלך ולעמוד באתגרים השונים ולהשיג את התוצאות שהצבת לעצמיך. תהליך שמטרתו לסייע לך לאבחן במדויק את הפערים, "היכן אתה והעסק שלך נמצאים היום ולאן אתה רוצה ושואף להגיע" ולגשר עליהם. בדגש על זיהוי הזדמנויות, חשיבה אסטרטגית, מציאת ה"למה", שמניע אותך. תרכוש כלים ומיומנויות ניהוליות, שיאפשרו לך לעלות לרמה הבאה שלך, להוביל בהצלחה את העסק שלך באופן האפקטיבי ביותר, שיביא לרווחיות וליעילות.

נושאים שעליהם ניתן לעבוד בתהליך

 • שיפור ביצועים
 • ניהול זמן אפקטיבי
 • ניהול ופתרון קונפליקט
 • ניהול אנשים
 • ניהול וייעול תהליכי עבודה
 • ניהול שינויים/משברים

מה נעשה בתהליך?

בעבודתי פיתחתי מודל ייחודי המציע שינוי ושדרוג אמיתי, שיביא אותך לממש את מלא הפוטנציאל שלך ואת העסק שלך למקסום הערך שלו, להשיג תוצאות ולהצליח יותר ברמה האישית והעסקית. באמצעות שיטות, כלים פשוטים ופרקטיים ליישום, טכניקות ואסטרטגיות להצלחה מדיסציפלינות שונות מעולמות ה-NLP, חקר המוח, אימון, גישור, ניהול וייעוץ ארגוני. בדגש על מקסום היכולות, הרחבה והעשרה של מפת המציאות, יכולת התמודדות עם אתגרים ודילמות אמיתיות במצבי אי וודאות, הבנה ושינוי של תהליכים אישיים וארגוניים, התמקדות בהשגת יעדים, זיהוי והתגברות על חסמי הצלחה, שינוי הרגלים, היכולת לשלב בין עבודה, משפחה ושאר התחומים החשובים גם כן בחיים.

למי זה מיועד?

 • בעלי עסקים שרוצים להוביל שינוי ושדרוג אמיתי, שיביא את העסק שלהם לצמיחה ולרווחיות.
 • בעלי עסקים שרוצים לשפר ולייעל תהליכי עבודה, שיביא את העסק למקסום הערך שלו.
 • בעלי עסקים שרוצים לרכוש כלים ולשפר מיומנויות ניהוליות, שיאפשר להם להתמודד טוב יותר דילמות ואתגרים ולהצליח.
 • בעלי עסקים שרוצים לשפר את התקשורת הבין אישית שלהם.
 • בעלי עסקים, שכבר מצליחים בעסק ורוצים לשפר את איכות חייהם.

למה אני?

בעלת ניסיון של שנים בעולם הארגוני, הניהולי ובליווי מנהלים ובכירים בעולם העסקים בתהליכים אישיים וארגוניים ליצירת שינוי אמיתי ולמימוש הצלחה אישית ועסקית.
הניסיון, הידע שרכשתי, מאפשר לי היום לזהות, להעריך ולהבין את הצרכים והמניעים האישיים והארגוניים באופן הטוב ביותר, כדי להפיק את התוצאות בצורה המיטבית ביותר.

זאת הזדמנות שלך , לקחת את העסק שלך לצמיחה ולרווחיות ולהשיג את מטרותיך ולהעלות אותם לרמה הבאה ולהצליח.

התקשר/י ואשמח לתאם פגישת היכרות בטלפון 052-7080704