אימון מנהלים בארגונים

אימון, ייעוץ וליווי מנהלים בארגונים

להיות מנהל במציאות המורכבת של ימינו, משמעותו לעמוד יום יום באתגרים ובשינויים תכופים המחייבים סטנדרטים גבוהים ברמה האישית, הניהולית והמקצועית. במציאות זו, האתגר הגדול הוא לעמוד כל הזמן ביעדים, להתייעל, לשפר ביצועים, ולהשיג תוצאות בהתאם למטרות הארגון. להיות כל הזמן רלוונטי ובעל ערך ובמקביל לשמור על הניצוץ בעיניים, הסיפוק האישי ושמחת העשייה בעבודה ובחיים.

כי זו האמת, שמנהלים רבים לא מספרים - בודד להיות שם לבד בצמרת. גודל האחריות, כובד משקל ההחלטות, השינויים הפנימיים והחיצוניים ואינסוף המשימות, עלולות להתיש אפילו את המוכשר והנמרץ שבמנהלים. בנקודה הזאת, עולות שאלות כמו, האם אני מצליח לבטא את מלוא היכולות שבי? האם אני מספיק טוב? האם אני מספיק אפקטיבי? האם מיציתי? האם אני במקום הנכון לי? האם המחיר האישי הנדרש ממני כבד מדי ועוד...

דרישות ושינויים אלו מחייבים חשיבה מחודשת, כדי להפוך את האתגרים הללו להזדמנויות ולהצלחות.

אימון, ייעוץ וליווי מנהלים בארגונים

תכנית ליווי אישי, שמטרתה לגשר על הפער בין המקום שהנך נמצא היום לבין המקום שהנך באמת רוצה ושואף להגיע אליו. פועל ברמת חשיבה אחרת ובשתי רמות שונות: החיצוני – זיהוי הזדמנויות, מקסום יכולות, מציאת ה"למה" המניע אותך, התמודדות עם התנגדויות, ניהול ושיפור תהליכים ואיך להשיג תוצאות. הפנימי- הרמה השנייה והעמוקה ביותר, פיתוח מודעות עצמית וחקירה באמצעות זיהוי תבניות, ניתוח מהלכים קודמים, הבנה של הפעולות האוטומטיות, שמאפשרים ליצור שדרוג אמיתי ולהיות טוב יותר, רלוונטי ובעל ערך.

כשפועלים מהמקום הנכון, המתאים והמדויק לנו, נצליח להשיג שינוי אמיתי – שינוי עמוק ולאורך זמן, המביא איתו תוצאות והצלחה ברמה האישית והמקצועית.

נושאים שעליהם ניתן לעבוד בתהליך

 • שיפור ביצועים
 • ניהול זמן אפקטיבי
 • ניהול ופתרון קונפליקט
 • ניהול אנשים
 • ניהול וייעול תהליכי עבודה
 • ניהול שינויים/משברים

מה נעשה בתהליך?

בעבודתי פיתחתי מודל ייחודי ומותאם אישית עבורך, המציע שדרוג אמיתי וקל לביצוע, שיביא אותך להשיג תוצאות ולהצליח. באמצעות שיטות, כלים פשוטים ופרקטיים ליישום, טכניקות ואסטרטגיות להצלחה. בדגש על מקסום היכולות, גילוי ומיצוי הפוטנציאל, הפעלה נכונה של הכוחות המניעים אותך, חיבור לערכים, הרחבה והעשרה של מפת המציאות, יכולת התמודדות עם אתגרים ודילמות אמיתיות במצבי אי וודאות, הבנה ושינוי של תהליכים אישיים, התמקדות בהשגת יעדים, התגברות על חסמי הצלחה, שינוי הרגלים, היכולת לשלב בין קריירה, משפחה ושאר התחומים החשובים בחיים.

למי זה מיועד?

 • מנהלים שרוצים לרכוש כלים ומיומנויות, שיאפשר להם להתמודד בהצלחה עם דילמות ואתגרים ולהגיע להישגים ולתוצאות שהציבו לעצמם.
 • מנהלים שרוצים לשפר ביצועים ולייעל תהליכי עבודה.
 • מנהלים שרוצים לשפר את התקשורת הבין אישית שלהם.
 • מנהלים שקודמו לתפקיד ניהולי ורוצים להצליח להשפיע ולהוביל.
 • מנהלים שמחפשים את האתגר המקצועי הבא.
 • מנהלים שכבר מצליחים בקריירה / בעבודה ורוצים לשפר את איכות חייהם.

למה אני?

בעלת ניסיון של שנים בעולם הארגוני, הניהולי ובליווי מנהלים ובכירים בעולם העסקי בתהליכים אישיים וארגוניים ליצירת שינוי אמיתי ולהשגת תוצאות ברמה האישית והמקצועית. הניסיון, הידע שרכשתי מאפשר לי היום לזהות, להעריך ולהבין את המניעים האישיים ואת האינטרסים האירגוניים באופן הטוב ביותר וליצור סינרגיה ביניהם, שיאפשר למנהל להגיע להישגים ולהצליח בצורה המיטבית ביותר ולהביא את הארגון לצמיחה ולרווחיות.

יעילות היא עשיית הדברים נכון. תכליתיות היא עשיית הדברים הנכונים

פיטר דרוקר

התקשר/י ואשמח לתאם פגישת היכרות בטלפון 052-7080704