אימון מנהלים

rina

אימון מנהלים בארגונים

במציאות המורכבת שאנו חיים וחווים היום, כאשר השינויים בסביבה העסקית הולכים ומשתנים בקצב מהיר, מעמיד את המנהלים של היום בלחצים ובדרישות חדשות לבקרים, המחייב אותם לסטנדרטים גבוהים ברמה אישית, ניהולית ומקצועית. במציאות זו, האתגר הוא לעמוד כל הזמן ביעדים, לקחת את הארגון לשלב הבא, להתמודד עם משברים פנים ארגוניים, ניהוליים ואישיים. דרישות אלו מחייבות שינוי עמוק, כדי להפוך את האתגרים הללו להזדמנויות ולהצלחות.

8Z6A3834

אימון מנהלים בצמתי קריירה

שינויים מתרחשים בכל גיל ובכל שלב בחיים, בין אם הם שינויים יזומים ובין אם הם שינויים שנכפים עלינו. שינוי הוא דבר טבעי וקבוע ועל זה אין לנו שליטה. יחד עם זאת, שינוי = הזדמנות ! לרוב היא קוראת לנו בין גילאי 35-50, כאשר התנסינו ולמדנו את עצמינו. יצרנו עצמאות משלנו והפעם אנחנו מסתכלים בצורה מפוקחת וזהו תהליך התפתחות אנושית וטבעית.

8Z6A3817

אימון מנהלים בעסקים

חשבתם פעם מדוע יש עסקים טובים ומצליחים אשר עושים את קפיצת המדרגה, הופכים למצוינים ומצליחים לשמור על הישגיהם ומדוע יש עסקים רבים וטובים אף הם, שלא מצליחים לעשות זאת? עם האצת השינויים בסביבה העסקית, אתגר ההישרדות והצמיחה בעסקים נעשה מורכב יותר ויותר. בעלי עסקים נדרשים להתמודד עם קושי בניהול, קושי בתזרים מזומנים שלילי, שיצא מכלל שליטה, עזיבה של אנשים מרכזיים, איבוד לקוחות, הגדלת לקוחות, בעיות איכות, התמודדות עם האי וודאות, חרדות הישרדותיות, מה יהיה הלאה ואין באמת תכנית עתידית.